Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik

Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik

Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik
Farmasi yeni cilt serisi olan aktif karbonu nihayet bizlerle buluşturdu! Aktif karbon özellikle siyah ve beyaz noktalardan şikayet edenleri memnun edecek bir seri. Bu serideki tüm ürünler tüm cilt tipleri için uygundur.

(İlk Adım olarak yüz yıkama jeli 2.Adım olarak gözenekleri açan serum 3. Adım olarak maske ve son adım olarak Dr Cevdet Tuna aktif karbon gözenek sıkılaştırıcı tonik uygulamalısınız.)

Dr Cevdet Tuna aktif karbon gözenek sıkılaştırıcı tonik  Marin Su Kompleksi ile zenginleştirilmiştir. Marin Su Kompleksi gözenekleri temizleyen, sıkılaştıran ve aynı zamanda cildi besleyip sebum dengesini korunmasına yardımcı olan bir içeriktir.

Mineraller ile zenginleştirilmiş bir toniktir. Gözenek görünümünü hafifletmeyi, sıkılaştırmayı ve zamanla tedavi edici bir etki olarak gözenekleri küçültmeyi vaat eder. Çevresel etkilerden cildi koruyarak adeta bir bariyer oluşturur. Düzenli kullanımda cilde berrak bir ışıltı verir. Dr Cevdet Tuna gözenek sıkılaştırıcı tonik aktif karbon içeriği ile mıknatıs etkisi yaratır ve dolmuş gözenekleri temizler.
Nasıl Kullanılır?

Günde 1 veya 2 kez sabah ve akşam olarak uygulayabilirsiniz. Pamuğa bir miktar Dr Cevdet Tuna gözenek sıkılaştırıcı tonik döktükten sonra yüz ve boyun bölgenizi nazikçe silin. Özellikle T bölgesine biraz daha özen göstererek ve mineralli suyun gözeneklerinizin içine işlemesini sağlayarak daha hızlı etki görmeniz mümkündür. Düzenli kullanımda gözeneklerin görünümünü azaltır ve zamanla gözenekleri küçültür. Bu da gözeneklerinize siyah ve beyaz noktaların dolmasını engellerken kir veya kalıntılarının sadece yüzeyde kalmasını sağlar.
Ürün Kodu 1104152 225 ml