Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aktif Karbon Siyah Maske
Farmasi’nin yeni cilt bakım serisi aktif karbon ile tanıştınız mı? Serinin 3. Adımı olarak Farmasi Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maskeyi inceleyeceğiz. ( İlk adım olan yüz yıkama jeli mi kullandıktan sonra iki adım olarak maske öncesi serumu uygulayınız serum gözeneklerin açılmasını sağlayacak 3 adım olarak siyah maske uygulayabilirsiniz.)

Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maske serideki en etkili ürünlerden biridir.  Bunun önüne geçmek için Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maske kullanabilirsiniz. Bir nevi mıknatıs etkisi gibi düşünebilirsiniz. Gözlerinizin içine ulaşmak bu kadar zorken Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maske tüm kiri ve yağı gözeneklerin izle adeta mıknatıs gibi çekerek yüzeye ulaştırır.
 
Nasıl Kullanılır?
 

Maskenin tamamen kuruması için 25 ile 30 dakika arasında bekleyin. Elinizle kurup kurmadığını kontrol ettikten sonra yavaşça soyarak çıkartın. Soyma işlemini ne kadar nazik ve yavaş yaparsınız cilt yüzeyine doğru çıkmış siyah ve beyaz noktaları koparmadan en derinden alabilirsiniz. Düzenli kullanımda cildinizi aydınlatmayı, parlatmayı ve siyah nokta oluşumunu önlemeyi vaat eden Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maskeyi serinin diğer ürünleri ile birlikte kullanarak etkisini 2 katına çıkartabilirsiniz.
Ürün Kodu 1104143 80 ml