Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Losyon

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Losyon

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Losyon
Farmasi’nin yeni çıkardığı Aloe jel serisinde tüm cilt tiplerine hitap eden Dr Cevdet Tuna Aloe losyon incelemesi ile sizlerleyiz. Özellikle krem gibi yoğun ve biraz daha kuru ciltlere hitap eden ürünleri kullanmakta zorlanıyorsanız bu ürün tam sizlik!

Losyon kıvamında olduğundan dolayı kremlere göre daha hafif bir formülü vardır. Ciltteki nem seviyesini ayarlamaya yardımcı yüz ve vücut bakım losyonudur.

Uluslararası Aloe bilim Konseyi tarafından sertifikalı ve ecocert onaylı %74 oranında Aloe Vera suyu içerir.

Piyasada bulunan diğer aloe vera içerikli ürünlerin içeriğinde eser miktarda aloe vera ürünü bulunmaktadır. Oysa Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Jel serisinde yüksek oranda Aloe Vera jeli bulunmaktadır.

Cilde sürümü çok kolaydır ve losyon kıvamında olduğu için çok hızlı emilir. Cilt yüzeyinde koruyucu bir tabaka bırakır ve cildi soğuklara, rüzgara ve dış etkenlere karşı korur. Shea Yağı ile zenginleştirilmiş formülü cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcıdır. Cildin kendini yenilemesine sivilce izlerinin daha çabuk iyileşmesine, çizik kesik yarık gibi önceden oluşmuş İzlerin daha kolay iyileşmesine yardımcı olur.
 
Nasıl Kullanılır?
 
Yeterli miktarda losyonu temiz cildinize uygulayın, dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın. Özellikle boyun ve dekolte bölgenize yukarı doğru masaj yaparak uyguladığınızda Aloe Vera’nın yarattığı hafif gerginlik hissi ile cildinizin toparlandığını ve minik kırışıklıkların görünümünün azaldığını gözlemleyeceksiniz.

Bu mesajı her gün düzenli olarak tekrarladığınızda cildinizin yukarı doğru toparlandığını ve kaybettiği esnekliği geri kazandığını gözlemleneceksiniz. Farmasi Aloe jel serisindeki Dr Cevdet Tuna Aloe losyon özellikle karmadan yağlıya dönük ciltler için uygundur.