Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı Besleyici Bakım Maskesi

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı Besleyici Bakım Maskesi

Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı Besleyici Bakım Maskesi
Farmasi vitalizing serisi içerisinde SLS, paraben ve alkol bulundurmaması ile saç bakımınızda saçlarınızda ve saç derinizde tedavi edici bir etki yaratacaktır. Dr Cevdet Tuna vitalizing serisi tüm saçların kullanımına uygundur. Özellikle kuru yıpranmış çabuk kırılan sert cansız saçlara tavsiye edilir. Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu besleyici bakım maskesi saçlarınızı bir anda yumuşatacak ve mis gibi kokmasını sağlayacak!

Özellikle saç uçlarınız çatallaşıp koparak dökülüyor, tararken saçlarınızdan sesler geliyor ve bu sizi rahatsız ediyorsa saçlarınızın nemlendirmeye ihtiyacı var demektir. Nemsiz kalan saç çok daha çabuk kopar ve zamanla dökülerek canlılığıını yitirir..
Saçlarınıza eski canlılığını ve ışıltısını geri kazandırmak istiyorsanız duş sırasında maske kullanmanız önerilir. Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu yağlı besleyici bakım maskesi saçta ağırlık yapmaz, kalıntı bırakmaz, çabuk durulanır. Bu yüzden duş sırasında çok kolay bir uygulaması vardır;

Tıpkı saç kremi uyguluyor gibi besleyici bakım maskesini avucunuza alın, saçlarınızın boy ve uçlarına parmaklarınız yardımı ile masaj yaparak uygulayın. Yaklaşık olarak 1-2 dakika saçlarınıza masaj yaptıktan sonra maskeyi durulayabilirsiniz. Maskenin durulanması çok kolaydır. Saçlarınızda kalıntı bırakmadığından dolayı saçlarınızı ağırlaştırılmaz, yağlandırmaz, hacmini almaz.

Dr Cevdet Tuna vitalizing tüm saçlar için çörek otu yağı besleyici bakım maskesi 500 ml 1108176

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın