Farmasi Vitalizing Sarımsak Özlü Canlandırıcı Şampuan

Farmasi Vitalizing Sarımsak Özlü Canlandırıcı Şampuan

Farmasi Vitalizing Sarımsak Özlü Canlandırıcı Şampuan
Farmasi vitalizing serisi saç sorunlarına yönelik özel olarak ürettiği ürünler ile saç bakımınızı yaparken aynı anda saçlarınızı ve saç derisini tedavi etmenizi sağlıyor! Farmasi vitalizing serisindeki canlandırıcı sarımsak özlü şampuan tüm saç diplerinin kullanımına uygundur. Hem kuru hem de yağlı saçlar kullanabilir.

Düzenli kullanımda koparak dökülmeleri, saç dökülmesini ve cansız saçları güçlendirmeyi hedefleyen vitalizing serisi sarımsak özlü şampuan aynı zamanda içerdiği capixyl ekstresi ile saçlarınızın daha güçlü olmasına yardımcı oluyor.

Dr Cevdet Tuna vitalizing tüm saçlar için canlandırıcı şampuan sarımsak özü sayesinde saç derisini beslerken saçların koparak dökülmesini azaltıyor ve zamanla saç tellerini kalınlaştırmayı hedefliyor. Zayıf, cansız, mat, tararken kopan uçları kırık saçlarınız varsa Farmasi vitalizing serisinde ki sarımsak özlü bakım ürünlerini deneyebilirsiniz. Düzenli kullanımda saç dökülmesini azaldığını farkedeceksiniz. Etkisini daha hızlı bir şekilde görmek için vitalizing sarımsak özlü serideki diğer ürünlerle birlikte kullanmanız tavsiye edilir.

Dr Cevdet Tuna vitalizing tüm saçlar için canlandırıcı şampuan 1108062 500 ml
-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın