Farmasi Boyun, Eklem ve Kas Ağrılarına Özel Ürünler

Farmasi Boyun, Eklem ve Kas Ağrılarına Özel Ürünler

Farmasi girişimcisi olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Farmasi online kataloğu incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Farmasi’ye üye olarak Farmasi ürünlerini katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Farmasi girişi yapmak için ilk olarak Farmasi üyelik ve kayıt formu doldurmanız gerekmektedir. Farmasi Kozmetik ailesine hoşgeldiniz!

Farmasi Boyun, Eklem ve Kas Ağrılarına Özel Ürünler

-Farmasi Dr Cevdet Tuna At kestanesi Jeli
Eklem, bel, boyun, fıtık ağrılarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Farmasi at kestanesi jel özellikle yoğun tempoda çalışan insanlar için özel olarak üretilmiş bir kremdir. Ağır işlerde çalışan, sık sık kas ağrıları olan insanlar için bu krem vazgeçilmezdir. Bu jel formdaki krem sayesinde geceleri daha rahat uyuyabilirsiniz. Farmasi at kestanesi jel eklem ağrılarını dindirmek ile birlikte içeriğinde bulundurduğu biberiye, nane yağı, at kestanesi sayesinde kasları rahatlatır ve sarı kantaron ile kılcal damar görünümünü azaltır. Düzenli masajda selülit giderici etkisi vardır. Varis, basur gibi vücutta oluşan ödem ve şişliklerin indirilmesinde de çok faydalıdır. Her evde bulunması gereken ve acil durumlarda ağrı kesici yerine kullanabileceğiniz Farmasi at kestanesi jeli eklem ağrılarında da kullanabilirsiniz.

-Farmasi Dr Cevdet Tuna Alaska Soğutucu Masaj Jeli
Farmasi ağrı kesici özellikte ürünleri ile birçok ağrıya çözüm sunmaktadır.Farmasi Alaska jel içindeki okaliptüs ve mentol etkisi ile cildi anında ferahlatır ve serinlik hissi verir. Özellikle yaz aylarında kullanılması ciltte harika bir his yaratır. Sakatlanmalarda, burkulmalarda, çarpmalardan darbelerden sonra oluşan şişkinliklerde, kas ve eklem ağrıları için kullanılabilir. Kan dolaşımını hızlandırır ve cildin daha diri daha sıkı olmasına yardımcı olur. Menopoz sonrası yaşanan ateş basmaları sırasında da Dr Cevdet Tuna Alaska soğutucu masaj jeli kullanılabilir.

-Farmasi Dr Cevdet Tuna Paprika Biberli Masaj Jeli
Ciltte kan dolaşımını hızlandıran paprika biberinin etkisi ile harmanlanmış biberiye, zencefil, ısırgan otunun kan dolaşımını hızlandırıcı etkisiyle de cilde dirilik ve sıkılık sağlayan Farmasi biberli masaj jeli aynı zamanda ağrı kesici etkiye de sahiptir. İçerisinde bulunan Jojoba yağı ile cildi nemlendirirken diğer bileşenler ve biberiye yaprağı özü ile ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Özellikle kas ağrıları, eklem ağrıları, regl ağrıları gibi birçok ağrı durumunda ağrı kesici jel olarak kullanılabilir. İhtiyaç duyulan bölgelere günde 2 defa masaj yaparak uygulandığında uygulanan bölgedeki ağrı ve hassasiyeti giderir. Romatizmal ağrılar, kas ağrıları ve eklem ağrılarında kullanabilir.