Farmasi Şifalı Bitkiler Serisi - Sorunlara Yönelik Ürünler

Farmasi Şifalı Bitkiler Serisi - Sorunlara Yönelik Ürünler

Farmasi’de bir çok saç, cilt ve hastalığına yönelik tedavi edici ürünler bulmanız mümkün. Özellikle doğal içerikli Farmasi ürünlerini düzenli olarak kullandığınız da birçok sorununuzun zamanla ortadan kalktığını gözlemleneceksiniz. İşte bir çok soruna yönelik özel olarak üretilmiş Farmasi ürünleri;

Rose- Gül Hastalığı : Gül hastalığında Omega 3 ve D vitamini alımı önemlidir. Farmasi Omega 3 ve D vitamini kapsüllerinin tüketerek Gül hastalığına destek olabilirsiniz. Ayrıca Farmasi aynısefa yağını da kullanabilirsiniz. Aynısefa yağı bolca nem verir ve antiseptik özelliği sayesinde cildi rahatlatır.

Egzama : Egzama yani kuru, pul pul dökülen cilt sorunu oldukça sıkıntılı bir sorundur. Tedavi edilmedikçe cilt daha da hassaslaşır ve kızarıklığa kaşıntıya neden olur. Egzama sorununuz için Farmasi multivitamin takviyelerini ve Reishi mantarı ekstresini tüketebilirsiniz. Ayrıca aynısefa yağından da faydalanabilirsiniz.

Kemik Erimesi : Kemik erimesi özellikle orta yaş üstü kadınlarda çok sık görülen bir hastalıktır. Bunun için Farmasi Omega 3 Farmasi multivitamin takviyeleri ve Farmasi D vitamini kullanılması faydalıdır.

Sedef Hastalığı : Sedef hastalığına çözüm olarak kullanabileceğiniz Farmasi ürünleri Omega 3 kapsülü, Farmasi D vitamini ve Farmasi aynısefa yağıdır Ayrıca Sedef hastalığında stres de önemli bir faktördür stresini azaltmak için Farmasi lavanta yağından da faydalanabilirsiniz.

FMF- Akdeniz Ateşi Hastalığı Akdeniz Ateşi hastalığında Farmasi Omega 3 Farmasi D vitamini ve Farmasi multivitamin takviyelerinden faydalanabilirsiniz.

Skleroderma Otoimmün hastalığı cilt sertliği ve romatizma karışımı bir hastalıktır. Bu hastalık için Farmasi Omega 3 Farmasi D vitamini ve Farmasi multivitamin takviyelerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Farmasi aynısefa yağı kullanımı da iyi gelecektir.