Farmasi Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Farmasi Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Farmasi her cilt sorununa yönelik özel ürünler sunduğu gibi kırışıklık sorunla yönelik de çıkardığı özel seriler ile de adından söz ! İşte gençlik günlerinize geri dönmek, cildinizi onarmak, kırışıklık kaz ayağı ve mimik çizgisi görünümünü azaltmak için kullanabileceğiniz Farmasi ürünleri;

Farmasi Age Reversist Serisi
Gençlik günlerinize dönmenin, kırışıklık görünümünü azaltmanın en etkili ve hızlı yollarından biri cildinizde bulunan kolajen üretimi ve hüyolüronik asit üretimini hızlandırmaktır. Age Reversist serisi tam da bu noktada devreye giriyor. Plankton ekstresi, Lamira ekstresi ve kırmızı yosun Kompleksi ile ciltte bulunan kolajen üretiminde % 67 artış sağlayabilirsiniz! Düzenli kullanımda ciltteki kolajen sentezini artırdığından dolayı cilt daha dolgun daha diri canlı görünecektir. Bunun yanı sıra ince çizgiler, mimik kırışıklıkları, kaz ayakları gibi ufak yaşlılık belirtilerinin görünümü de azalacaktır!
Farmasi Kırışıklık Karşıtı Ürünlerin Kullanımı
  1. Adım Farmasi Age Reversist Jel Temizleyici
Cildinizi derinlemesine temizlemek, siyah nokta oluşumunu azaltmak ve en önemlisi ince çizgilerin görünümünü hafifletmek için kullanacağınız ilk ürün Farmasi Age reversist jel temizleyicidir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan jel temizleyici cildi ekstra kurutmaz ve yağlandırmaz. Cildin sebum dengesini düzenleyerek düzenli kullanımda ince kırışıklıkların görünümünü azalmasına da yardımcı olur. Günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere kullanabilirsiniz.
  1. Adım Farmasi Age Reversist Serum
Farmasi Age Reversist serum serideki en etkili ürünlerden biridir. İnce çizgilerin görünümünü hafifletmenin yanı sıra bir sonraki adım olan nemlendirici uygulanması için cildinizi hazırlar. Serum sonrası nemlendirici etkisini çok daha hızlı göstereceğinden mutlaka kullanmanız tavsiye edilir. Cilde elastikiyet kazandırır. Cildin dolgunlaşmasına ve dirileşmesine yardımcı olur. Cilt bariyerinin nem dengesini korur ve cilde enerji sağlayarak daha canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Günde 2 kez sabah ve akşam olmak üzere cildinize masaj yaparak uygulayın ve kurumasını bekledikten sonra 3.Adım olan nemlendiriciye geçebilirsiniz.
  1. Adım Farmasi Age Reversist Zengin Nemlendirici
Kırışıklık oluşumunun en büyük nedenlerinden biri de cildin nemsiz kalması ve elastikiyetini kaybetmesidir. Cilde ihtiyaç duyduğu nemi sağlayan Farmasi Age reversist zengin nemlendirici ile ince çizgilerin, kaz ayaklarının ve mimik kırışıklıklarının görünümünü azaltmanız mümkün. Özellikle sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere düzenli kullanıldığında kısa sürede cildinizdeki farkı hissedeceksiniz. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.
  1. Adım Farmasi Age Reversist Göz Kremi
Göz çevresi şüphesiz yaşlılık belirtilerini ilk hissetmeye başladığımız yerlerden biridir. Farmasi göz kremi ile yaşlılık belirtilerini ertelemeniz mümkün! Yüzük parmağınıza aldığınız bir miktar kremi hafif hareketlerle göz çevrenize yedirin. Düzenli kullanımda Daha aydınlık bir göz çevresine sahip olacaksınız. Yorgun görünümü anında hafifleten Farmasi Age Reversist Göz Kremini diğer ürünler ile birlikte kullanmanız tavsiye edilir.
  1. Adım Farmasi Age Reversist Exceptional Krem
Anında gözenek görünümü, kırışıklık görünümü, mimik çizgilerini yok etmeniz mümkün! Nasıl mı? Farmasi Age reversist exceptional krem ile! Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan Exceptional kremi makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Gözeneklerin üzerine uyguladığında gözenek görünümünü hafifletir ve göz çevrenizin daha dolgun, diri ve canlı durmasına yardımcı olur.