Hangi Farmasi Şampuan Saç Tipine Uygun?

Hangi Farmasi Şampuan Saç Tipine Uygun?

Farmasi Kuru  ve Yıpranmış Saçlara Özel Şampuanlar

Farmasi Profesyonel Keratin Özlü Saç Bakım Serisi
Kuru, çatallaşmış, koparak dökülen, canlılığını yitirmiş, matlaşmış saçlara özel üretilmiş bir seridir. Fön,saç düzleştirme, maşa gibi ısı işlemleri sonrası saçta oluşan kırılmaları önlemek için üretilmiş özel bir seridir. Profosyonel bir bakım sağlar. Saçta oluşan matlığı giderir, canlandırır ve parlatır. İpek gibi yumuşak saçlara kavuşmanızı sağlar.

Farmasi Calendula Aynısefa Özlü Şampuan
Hassas, kuru, kabuklanan saç derisine uygun nem veren bir şampuandır. Saç derisini rahatlatır ve temizlik hissi yaşatırken asla kurutmaz. Kaşıntıyı, kabuklanmayı giderir. Saçların matlığını alır, sağlıkla parlatır.

Farmasi Normal Saçlara Özel Şampuanlar

Farmasi Naturelle şampuan Serisi
Farmasi Naturalle şampuan serisinde saç tipinize uygun bir şampuan bulmanız mümkün. Zararlı içerikler içermeyen, saç sağlığını korumayı amaçlayan bir seridir. Argan ve Kafein özlü yenileyici şampuan, doğal zeytinyağlı besleyici şampuan, lavanta özlü yatıştırıcı ve onarıcı şampuan, yosun ve aloe vera  özlü arındırıcı şampuan serideki en popüler şampuanlardan. Normal saç tipine uygundur.
 
Farmasi Yağlı Saçlara Özel Şampuanlar
 
Farmasinin yağlı saç derisine ve hacimsiz saçlara özel olarak ürettiği şampuan Çay ağacı serisindeki çay ağacı özlü ürünlerdir. Çay ağacı özlü şampuan yağlı saçlar için uygundur. Saç derisine nefes aldırır, yağlanmayı kontrol altına alarak saçın hacmini korumasına yardımcı olur.

Ayrıca botanics şampuan çeşitlerinde ısırgan özlü şampuan ve adaçayı özlü güçlendirici şampuan da yağlı saç derisi sorununa iyi gelecektir.
 
Farmasi’ye kayıt olmak ve ürünleri katalog fiyatı üzerinden çok daha indirimli şekilde satın almak için doğru adrestesiniz! Kayıt ve başvuru formu için Buraya tıklayınız.