Kanser Hastaları Farmasi Ürünlerini Kullanabilir mi?

Kanser Hastaları Farmasi Ürünlerini Kullanabilir mi?

Farmasi’nin doğal gıda takviyelerinden, vitaminlerinden faydalanmak isteyen birçok kişi var. Bu kişilerin içerisinde Kanser hastaları da bulunuyor. Farmasi’de en sık sorulan sorulardan biri de kanser hastalarının Farmasi gıda takviyelerini ve diğer ürünleri kullanıp kullanamayacağı yönünde oluyor. Yazımızda bu soru işaretlerini giderdik. Gıda takviyeleri ve diğer ürünlerin kanser hastalarının kullanımına ilişkin açıklamaları yazımızda bulabilirsiniz.

Reishi Mantarı Ekstresi
Farmasi’nin en çok tercih edilen ve başarılı sonuçlar veren gıda takviyelerinin başında Reishi Mantarı Ekstresi geliyor. Reishi mantarı bağışıklık sistemini güçlendiren ve birçok hastalığın iyileşme sürecini hızlandıran bir gıda takviyesidir. Hücrelerin faydalı aktivasyonları arttıran ve hastalıklara karşı mücadele etmesini kuvvetlendiren bir gıda takviyesidir.

-Içeriğinde 110 tane aminoasit bulunmaktadır. Bu sayede bağışıklık sistemini düzenleyici özelliğe sahiptir.
-Reishi mantarı ekstresi bağışıklık sistemini güçlendirdiğinden dolayı hastalıklara karşı direncinizin artmasına yardımcı olur.
 -Ateş düşürücü, bakteri yok edici ve virüslerin yok edilmesinde etkili rol oynayan savaşçı hücrelerin çoğalmasını sağlayan özel bir gıda takviyesidir.
-Reishi mantarı aynı zamanda kalp damar sağlığı üzerinde de önemli rol oynar.
-Gün içerisinde bakteri, virüs, hastalık mikrobu kapmanızı önleyen veya parazitlerin çoğalmasını engelleyen Farmasi reishi mantarı kanser hastalarının değil tüm insanların hizmetindedir.
‘’Kanser hastaları Farmasi reishi mantarını güvenli kullanabilirler.’’

-11 yaş üzeri kullanımına uygundur.
-Emziren anneler ve hamilelik döneminde olanlar, hastalık veya ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktora danışılarak kullanılmaya devam etmelidirler.
-Günde 2 kez 1 kapsül takviye edici gıda olarak kullanılabilir.

Alkamine PH Damlası
Alkali su bağışıklık sisteminin güçlenmesinde büyük rol oynar. Antioksidan etkisiyle vücudumuzdaki asit ve alkali dengesini korur.

-Hücre yenilenmesinde yardımcı olur.
-Hücre yenilenmesini hızlandırır ve bu sayede vücudumuzun enerjik kalmasını sağlar.
-Yapısındaki negatif iyonlar ile erken yaşlanmaya hastalıklara sebep olan serbest radikalleri temizler.
-Yıllar boyu vücudumuzda birikmiş olan toksinleri atmanıza yardımcı olur.
-Rahim kanseri, hemoroid, diyabetik, kireçlenme ,sinüs, taşikardi, baş dönmesi , öksürük lösemi ,astım, bronşit, akciğer veremi, anemi, -kansızlık, geçici felç ve egzama, menenjit böbrek taşı, üreme organı hastalıklara iyi gelir.
-Dizanteri, gastrit, kabızlık, kemik erimesi, şeker hastalığı, baş ağrısı, yüksek kan basıncını engeller.
-Her gün düzenli olarak Alkali su tüketebilirsiniz. Bu sayede kanser dahil tüm hastalıkların % 80 oranında azalacağı bilinmelidir.