Kuru Saçlara Özel Farmasi Şampuanlar

Kuru Saçlara Özel Farmasi Şampuanlar

Kuru, mat, cansız, kaşınani hatta egzamatik saç derisine sahip, kuru saç sorununa yönelik ürünler Farmasi’de!
Kuru saç derisi tedavi edilmezse zamanla kepek oluşumuna yol açabilir. Hatta kaşıntı ile birlikte sedef ve egzama sorunlarına da yol açabilir. Bu yüzden kuru saç derisini nemlendirmek saçlarınızın sağlığı açısından çok önemlidir. İşte Farmasi’de bulabileceğiniz kuru saçlara özel şampuanlar ve bakım ürünleri;

Farmasi Aynısefa Yağı Özlü Şampuan
Aynısefa çiçeğinin yağından özel olarak elde edilen  Farmasi aynısefa yağı özlü şampuan kuru saçlara özel olarak üretilmiştir. zellikle saç derisini nemlendirerek temizlediği için saçlardaki matlığı ve cansız görünümü de alarak saçların parlamasına ve sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Aynı zamanda saç derisindeki kurulukları gidererek saç derisinde nem verir ve saç derisinin rahatlamasına da yardımcı olur.

Farmasi Pure Herbal Kuru Saçlara Özel Şampuan
Farmasi Pure Herbal serisinde kuru saçlara özel şampuanı da bulmanız mümkün. Bu serinin özelliği tamamen bitkisel içeriklerden üretilen doğal şampuanlar olmaları. Kuru saçlara özel olarak üretilen Farmasi Pure Herbal şampuan ile kuru saç derisi sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Düzenli kullanımda saçlarınızdaki kaşıntıyı ve kuruluğu alarak sağlıklı ve ışıltılı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.
 
Gülün muhteşem kokusu ile birlikte harmanlanmış yumuşacık saçlar hayal edin! Kuru saçların sert ve kırık görünümüne elveda demenin zamanı geldi! Farmasi Gül özlü şampuan ile saçlarınızı hem mis gibi kokacak hem de yumuşacık olacak!

Farmasi Proffesional Keratin Therapy Serisi
Özellikle kuru saçların en büyük sorunu cansız, mat ve sert olmalarıdır. Farmasi keratin therapy serisindeki ürünler ile kuru saç derinize  ve matlığa son verebilirsiniz! Keratinin içerdiği ipeksi parlaklık ve yumuşaklık saçlarınıza yeniden hayat kazandıracak! Farmasi keratin serisindeki ürünlerin tümü kuru saç derisi ve kuru saç sorunu için kullanılabilir. Keratin şampuanı, keratin maskesi, keratin spreyi ve keratin yağı ile tüm seriyi saç bakımınızda kullanabilirsiniz. Tüm bu ürünleri aşamalı olarak saç bakımınızda kullandığınızda saçlarınızın eski sağlığına kavuştuğunu gözlemleyeceksiniz!

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın.
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak ve Farmasi girişimcisi olmak için tıklayın
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın. 
-Farmasi üyesi olup tüm indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak için tıklayın.